חור בלבנה

14 יונ

חור בלבנה

בלוג הברזל, עבודות No Response

אנחנו אמנם טובים מאוד בלהוציא אל הפועל פרויקטים עיצוביים מרגשים אך מאחורי כל פרוייקט כזה עומדים המתכננים שהגו אותו. ולכן, כפי שאנחנו עושים מידי פעם, גם הפעם נתנו לדנה קושמירסקי ואושרי אבירם את זכות ה"דיבור" ואנחנו שמחים לפרסם את כתבתם הקצרה על הקונספט מאחורי פרויקט שדרוג משרדי חברת נדל"ן. הפרויקט כלל שימוש נרחב בברזל כחומר גלם למחיצות דקורטיביות. כל הפרטים, כאן למטה.

_DSC4133AAA copy

תפיסת עולמנו העיצובית מאמינה בFirst concept, then design. בתהליך חשיבה עמוקה ויוצרת המקדים את שלב התכנון והעיצוב אנחנו בוחנים באופן מעמיק את נתוני החלל וסביבתו, תכתיבי הפרוגרמה ואופיים ואורח חייהם של הלקוחות במטרה ליצור עבורם Personal Design; עיצוב אישי התפור עבורם ולסגנון החיים האינדיבידואלי שלהם. אנו מייצרים קסטומיזצייה עד לגיבוש קונספט עיצובי מהודק המייחד את הפרויקט ורק אז אנחנו ניגשים לעבודת התכנון והעיצוב.

מחיצות ברזל דקורטיביות

הקונספט העיצובי שבחרנו עבור עיצוב מחודש ושדרוג למשרד קיים מתחום הנדל"ן הוא – PERFORATED (מחורר). כחלק מן הקונספט עיצבנו מחיצות ברזל בצורניות מחוררת, המתקשרת לעולם הבנייה ומייצרת חיבור חזק בין עיצוב המשרד לתחום עיסוקו. המחיצות המחוררות נבחרו כאלמנט מרכזי, המופיע כמוטיב חוזר במיקומים שונים ובממדים שונים.

מחיצות ברזל דקורטיביות

_DSC4297AAA copy

 

למרות נוכחותן של המחיצות בטקסטורה דומיננטית ובצבע שחור, דוגמת החירור מקנה להן קלילות ואווריריות וזאת בנוסף לריחוף של כל מחיצה ומחיצה הן מהרצפה והן מהתקרה והיכולת להטותן.

עיצוב מחיצות ברזל דקורטיביות

המחיצות, שיוצרו על ידי Cut It art בטכניקת חיתוכי לייזר, לצד היותן אלמנט דקורטיבי אלגנטי, נועדו לענות על צרכים תכנוניים נוספים שהיו חשובים לנו;מחיצות שמוקמו סמוך לחלונות משמשות כאלמנט "מיסוך" של קרני השמש  ובעת חדירת קרני השמש לתוך חלל המשרד, הטקסטורה הצורנית של המחיצה משתקפת בחלל ויוצרת היטלי אור וצל.

אור וצל באדריכלות

מחיצות שמוקמו בחדרי ישיבות ובחדרי העובדים, נועדו לייצר פרטיות ואינטימיות אך יחד עם זאת לאפשר קשר עין, שקיפות ופתיחות כמו גם מעבר אור טבעי מהחדרים ומחוצה להם וממבואות החדרים לתוכם.

מעבר אור טבעי

כחלק מתפיסתנו העיצובית, הדוגלת בכנות החומר ובשימוש בחומרים טבעיים בלבד, בחרנו בחומרים טבעיים מרכזיים החוזרים על עצמם.

מחיצות מתכת ופליז

שילובי מתכות ועץ המשולבים בגיוון חומרי, מופיעים במשטחים ובמסות גדולות כקטנות, בעיבודים שונים, כמלאכת יד, בשכבות ובגושים – חומרים אורגניים בטקסטורות טבעיות כשלכול חומר שפה משלו העובדת בסינרגיה מלאה עם שפות החומרים האחרים. כחלק מתפיסה זו היה חשוב לנו שהמחיצות, המהוות אלמנט מרכזי חוזר בחלל, יהיו עשויות דווקא מברזל.

ברזל חתוך בלייזר

הטקסטורה הגאומטרית חוזרת על עצמה לא רק בצורה מחוררת אלא גם באלמנטים אטומים המופיעים, למשל, בדלפק הקבלה המחופה בפליז  ובאלמנטים שעוצבו בעץ אלון מושחר.

עיצוב אדריכלי מודרני

כל החומריות, העיצוב והאלמנטים שנבחרו משלבים סגנונות שונים ומתקיים ביניהם שיח ויזואלי מעניין בחלל המייצר תוצאה עשירה ונוכחת, אווירה נעימה, מרגיעה וחמה לצד אמירה אישית ואותנטית. התשוקה והמחויבות שלנו כמעצבים ליצירה ולעיצוב והאהבה לאנשים, מניעה אותנו לחשיבה מקורית וליצירה שמאתגרת אותנו בכל פרויקט מחדש. לכל אורך הדרך אנו מחפשים את השונה ולא נופלים למלכודת הנוחה של המוכר והבטוח. הצורך העז בחשיבה מקורית מייצרת בכול פרויקט את השונות הייחודית לו.

 

קרדיטים ולינקים (כי כשמגיע אז מגיע……)

שדרוג ועיצוב משרד קיים- אושרי אבירם ודנה קושמירסקי . www.oshridana.com 

צילום- עודד סמדר

https://www.facebook.com/dana.kushmirski

https://www.facebook.com/oshri.aviram

https://www.facebook.com/OshriDana/

 0 תגובה

האם תרצה להצטרף לדיון ? אל תהסס להוסיף תגובה!

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

באפשרותך להשתמש בקודים של HTML בתגובה: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הנה הקיץ 2 באוגוסט 2016 HOLA 17 במרץ 2018