גדר ושער- העיצוב מתחיל כאן

27 מרץ

גדר ושער- העיצוב מתחיל כאן

בלוג הברזל No Response

בעולם העיצוב נתקלים פעמים רבות בקונפליקט בין הרצון לקבל מוצר שימושי לבין הרצון שהוא יהיה מעוצב בקפידה ויתכתב עם אופיו של הפרויקט כולו. אבל, לא תמיד האחד חייב לבוא על חשבון השני. בכל המוצרים שאנחנו מייצרים אנחנו מאפשרים לאדריכל או לבונה הפרטי לקבל מוצרים מעוצבים בקפידה מבלי להתפשר על השימושיות שלהם או על הבטיחות. דוגמה אחת בולטת במיוחד לקונפליקט הזה היא שערים וגדרות.

גדר מתכת דקורטיבית- דוגמת החיתוך בלייזר מתכתבת ישירות עם עצי דקל שבחוץ

גדר מתכת דקורטיבית- דוגמת החיתוך בלייזר מתכתבת ישירות עם עצי דקל שבחוץ

גדרות ושערים הם אלמנטים בסיסיים שנמצאים כמעט בכל בית. למרבה הצער, אף על פי שמדובר באלמנט גדול ומרכזי שניצב בכניסה לבית ומהווה מעין חלון הראווה של הבית כלפי חוץ, פעמים רבות אלו האלמנטים שמקבלים הכי פחות התייחסות הן מבחינת התכנון האדריכלי והן מבחינה תקציבית.

צבע הגדר ודוגמת החיתוך מאפשרים לה להתמזג עם הרקע של העצים ודק העץ

צבע הגדר ודוגמת החיתוך מאפשרים לה להתמזג עם הרקע של העצים ודק העץ

לעתים צריך להקים גדר כי רוצים לקבל קצת פרטיות, זה יכול להיות כדי להגן על הרכוש, לעתים זה לצרכי הגנה או סתם כדי לדאוג שהכלב יישאר בתחומי הגינה. לא משנה מה הצורך בגללו הוקמה הגדר, אנחנו נתקלים לא מעט במצבים בהם ההתייחסות לגדר היא כאל אלמנט ש"נכפה" על הבית. במקרה הטוב, הפתרון של המעצב או הלקוח יהיה לחפש את הגדר שתהווה הכי פחות "פצע אסתטי" במקרה הפחות טוב, הפתרון יהיה פשוט לחפש את הגדר הזולה ביותר.

גדר עשויה מפח קורטן- לא מחפשת ל"התמזג" ברקע אלא להיות יצירת אמנות שלא ניתן להתעלם ממנה

גדר עשויה מפח קורטן- לא מחפשת ל"התמזג" ברקע אלא להיות יצירת אמנות שלא ניתן להתעלם ממנה

אבל, למרות שלפעמים גדרות "נכפות" עלינו הן ממש לא חייבות להיות פונקציונליות בלבד ויכולות, בקלות, להפוך לאלמנט העיצובי המרכזי בבית. כאשר מתייחסים אל הגדר והשער המתלווה אליה (אם יש כזה) כבר בשלב התכנון כחלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של הבית הם הופכים להיות חלק ממנו במקום להפוך לפצע אסתטי.

אפשר ליצר גם דוגמה מאוד עדינה ולהרגיש כאילו יושבים בין העצים ביר, אפילו כשיושבים במרפסת

אפשר ליצר גם דוגמה מאוד עדינה ולהרגיש כאילו יושבים בין העצים ביער, אפילו כשיושבים במרפסת

סגנון העיצוב יכול לנוע על כל הטווח שבין כפרי למודרני, בין חזק ועוצמתי לרך ועדין, למעשה, תוך שימוש בטכנולוגיות הייצור המתקדמות איתן אנחנו עובדים, נוכל להתאים כל גדר לכל סגנון. אנחנו ב Cut it art מאפשרים למעצב וללקוח להכתיב את הקו העיצובי של הבית ובהתאם לייצר גדר ושער שיהוו כרטיס ביקור ראוי לבית שהושקעו בו הרבה מחשבה ואהבה1 תגובה

האם תרצה להצטרף לדיון ? אל תהסס להוסיף תגובה!

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

באפשרותך להשתמש בקודים של HTML בתגובה: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מהשראה למצי… 17 בינואר 2016 מחיצת ברזל דקורטיבית תוכנית החלוקה 1 במאי 2016